top of page

המלצות

מכתב ממיטל

לעירית היקרה,
אחרי שעברו שלושה חודשים מהיום הגדול התאוששתי קצת ואנחנו רישמית "חברות לפייס" אפשר לכתוב לך תודה רבה גם כאן (מעבר לתודה האישית והפרטית) בתוספת סיפור הלידה שלי.

את עירית פגשתי כהריונית חרדתית, לחוצה ומפוחדת לקראת הלידה הראשונה בחיי, שחיפשה תמיכה בעקבות מחלתה של אימי שלא יכולה ללוות אותי בלידה בנוסף לבעלי. עירית הרגיעה ועזרה בליווי ונסכה בי אנרגיות חיוביות לקראת הלידה המתקרבת. לצערי בשל מיעוט מי שפיר בביקורת הריון עודף החליטו על זירוז ואני כולי בשוק מפוחדת מתקשרת לעירית והיא מנסה להרגיע אותי. למזלי הרב עד שנמצא לי חדר לפעולת הזירוז בלון (לשונאים לא מאחלת את הכאבים של הדבר הזה) עירית מספיקה להגיע כבר לבית החולים ואני בוחרת אותה כמלווה בפעולה הלא נעימה בכלל בלשון המעטה. עירית מחזיקה אותי מעודדת ומרגיעה במשך כל התהליך הכואב וזה עובר. בהמשך זירוז סטריפינג ופיטוצין ואז סופסוף מתחילים צירים משמעותיים ואני כבר אחרי יום וחצי בבית חולים.

כולי עייפה, תשושה וכואבת מחכה שהתהליך יסתיים כבר ורק שאלד בלי ניתוח. עירית מגיעה שוב לבית החולים ומלווה אותנו שעות רבות בחדר הלידה ועוזרת בכאבים ובתנוחות כדי שהבייבי תתברג למטה ותגיע למינוס שתיים. לאחר שעתיים וחצי בהם המיילדת נעלמה מהחדר (עומס מטורף של לידות באותו לילה בשיבא) ואני בעלי ועירית המלאך הגואל שלנו נותרנו לבד בחדר מגיעות המיילדת והרופאה ומתחילים בלחיצות, לאחר כמה לחיצות הרופאה רואה מיים מקוניאליים וקצת ירידות דופק ואומרת את המילה וואקום ואני בשארית כוחותיי מבקשת לנסות שוב לבד, הרופאה אומרת שעדיף וואקום ותינוקת בריאה ואני בראש בסדר רק שייגמר כבר ולא אצטרך ניתוח, הרי כבר את כל סוגי הזירוז שבספר עברתי ועכשיו גם וואקום...ואז...רופאה אחת לוחצת למעלה השנייה עם וואקום למטה אני לוחצת בשארית כוחותיי ועירית מעודדת ותומכת כל הזמן וסופסוף היא יצאה!!!

אחרי יומיים בבית חולים!!!
תודה עירית על העזרה
תודה על התמיכה
תודה על העידוד והמילים המרגיעות
על כל כדורי ושיקויי ההומאופתיה שגמרתי לך בלי אבחנה
על העיסויים והתנוחות
ובעיקר על העבודת קודש שעשית איתי ומכל הלב!!!
את הצלת אותי מלהגיע לניתוח קיסרי!!!
לא מאחלת לאף אחת לידה כמו שלי אבל מאחלת לכל אחת שתהיה לצידה מישהי תומכת ומרגיעה כמו עירית!!!
תודה תודה תודה!!!
ממני מעמית ומלירוני הקטנה שכבר בת 3 חודשים

מכתב מקארין

אירית יקרה,

לפני שבועיים ילדתי את הבת שלי בלידה מדהימה עם חוויה כל כך נעימה וטובה. לא תיארתי לעצמי שאי פעם ארגיש ככה כלפי הלידה שתמיד פחדתי ממנה. הליווי הצמוד שלך החל מהחודש החמישי נתן לי ביטחון והדרכה ומרגע הכניסה לחודש התשיעי עזרת לי לעבור תהליך נפשי ופיזי של הכנה ללידה. התהליך הזה תרם למהלך הלידה להתפתח ברוגע ובנעימות בליווי צמוד ומדהים שלך.

זכיתי לליווי המדויק, המכיל, האוהב והמרגיע שלך. אני מודה לך מקרב לב על הבן אדם שאת ועל העבודה המקודשת שאת עושה.

אוהבת אותך

מכתב מקלואי

אני באמת לא נוהגת לעשות את זה אבל אני חייבת ... ואני לא הכרתי עד אתמול את האישה הזאת. אתמול הזמנתי עיסוי מסאג׳ הריון אלי הביתה כי הגב שלי בחודש תשיעי פשוט גמור! הגיעה אלי מישהי בשם עירית ניצן ( שהיא גם דולה אבל זה לא קשור) עם מיטת טיפולים, הייתי סקפטית כמה אוכל ליהנות ולהירגע ... אבל היה פשוט מדהים !!! היא שואלת על חוזק כמובן הכל לפי מה שמותר בהריון, ופשוט פירקה לי את הגב ואת הרגליים ( בקטע טוב) וגם הרגיעה תוך כדי זה היה אחד המסאז'ים הטובים שעשיתי בחיים, היא גם ממש עזרה לנפיחות ברגליים שיש בסוף הריון פשוט הלכתי לישון בלי כאבים סוף סוף! גם הייתה אצלי איזה שעה וחצי, שווה כל שקל.

עוד שבוע אני עושה שוב בוודאות! מי שתרצה פרטים אני אשמח לשתף.

מכתב מאורטל

יצאת יחד אתנו למסע המופלא ביותר בחיינו.

בזכות הדרכתך הסבלנית, המידע המדויק, הטיפים החשובים והליווי העוטף והחם, עזרת לנו לצלוח את המסע הלא מוכר שנראה מפחיד, מסעיר ומרגש כאחד.

אין לי מילים להודות לך על שלא הקשבת לי :) ויצאת לעבר בית החולים כשאת מזהה דרך הטלפון בלבד את הסיטואציה. הביטחון שהשרית עליי ועל בעלי, עזרו לקבל החלטות נכונות ברגע האמת ובזכות זה הגשמתי את חלומי ללדת לידה טבעית, ללא כל התערבות חיצונית.

המסע יחד עמך אפשר לנו לעבור את החוויה, להרגיש, להיות ערים למתרחש ולשלוט בכל שלב בתהליך המופלא, מה שהפך עבורנו את הלידה לחוויה שמיימית ועל כך שוב תודה ענקית.

נתראה בלידה הבאה.. :)
בהערכה גדולה,
אורטל וליאור בר

מכתב מאיריס

אירית יקרה,

כשקראתי את הטקסטים שכתבת על הלידה, חשבתי כמה נשים היום בנות מזל ללדת מתוך חיבור לעצמן וההזדמנות המדהימה שיש בלידה.

חדשתי גם שהלידות שלי היו פספוס כי היו רק פרוצדורה רפואית וטכנית להגיע לילדים.
מה שכתבת מעורר השראה ומורגש כמה את מחוברת לזה.

באהבה איריס

מכתב מסהר

מכתב מקרן

מכתב מיולדת

עירית היקרה,

אז הסיפור שלנו התחיל בשלוש בבוקר כשאני יושבת עם תחילת צירים בבית וחושבת לעצמי אם להתקשר אלייך? ומה הסיכוי שתעני לי? האם תגיעי מעכשיו לעכשיו? ואנחנו כלל לא מכירות הרי וזה תהליך כל כך אינטימי? האם נצליח להתחבר? ואוף, זה תהליך כל כך קשה ללדת וכואב ובלידה הראשונה ככ פצעו אותי.... ויש לי רק זכרונות קשים!!!!

אז אזרתי אומץ, ואת ענית.

זה התחיל מהקול שלך, הכל כך שליו ורגוע, שכבר גרם לי להרגיש בטוחה עוד לפני שקבענו. 
את היית כבר בבית החולים, יודעת להקשיב ככ לגוף שלי ועוזרת לי להתמודד עם הצירים בצורה מופתית.

לא האמנתי כמה בזכותך, בזכות נשימות ולחיצות ניתן לשלוט על כאב ככ חזק שאני ככ פחדתי ממנו. הלידה נמשכה כ 12 שעות ואת היית שם כל הזמן לא נחה לרגע כל הזמן לוחצת, מעסה, מרגיעה.

השיא היה כשאמרו לנו שהעובר גדול והוא רחוק מאוד מפתח התעלה, אני מיד נלחצתי כי פחדתי שכדי להוציא אותו סביר להניח שיחתכו אותי אבל את לא ויתרת ובדרכך המדהימה הצלחת "להבריג" אותו החוצה לאט לאט. בסוף התהליך עם פתיחה של 10 כל שנותר למיילדת ולי זה ללחוץ פעמיים והאוצר הקטן שלנו יצא לאוויר העולם במשקל 4 קילו בלי תפרים בלי קרעים.

אירית אין מילים בפי כדי להודות לך על ליווי מדהים, טיפול ככ מסור, אמיתי ומקצועי.

את קודם כל בן אדם עם לב גדול לא עזבת אותי לרגע גם אחרי הלידה חיבקת אותי, ליטפת אותי והתפעלת מיהלי כאילו היה בנך.

אני מודה לך לא רק על חוויה מדהימה אלה על העובדה שבזכות לידה ככ בריאה וטובה אני הגעתי הביתה מאושרת לא פצועה וסובלת. עם הרבה סבלנות להניק את יהלי וכמובן לטפל במיקה אחותו הגדולה שבעצמה תינוקת בת שנה וחצי.

את הפכת אותנו למשפחה מאושרת. אני מאחלת לך עוד שנים רבות של עשייה שתמשיכי לעזור לבנות רבות לעבור את לידות טבעיות ורגועות כמו שאני עברתי בזכותך.

את מתנה גדולה לכל יולדת,
אוהבים ליז הראל מיקה ויהלי.

מכתב משירה

עירית ניצן-דולה, מהרגע הראשון שפגשתי אותך הבנתי כי מדובר פה באישה מיוחדת במינה.

האור הבוהק מענייך התכולות, החיוך השובה, החום והנתינה שפורצים ממך.

לווית אותי במהלך ההריון וביחד עבדנו על הכנה ללידה טבעית, כשהגיע רגע האמת בחדר הלידה עזרת לי להגיע לכוחות מטורפים ומרגשים בליווי עדין תומך ומדוייק להפליא!

תודה לך עיריתוש על הנתינה האין סופית, על הכוח, האמונה בי והאהבה העצומה! 
אוהבת אותך...

מכתב מאורית - לחיי הנשימה

לפעמים(או הרבה פעמים) הסנדלר הולך יחף... השבוע הרגשתי שאני חייבת טיפול פירוק והרכבה מחדש (כמו שאני קוראת לזה) אז לקחתי את הגב שלי ואת עצמי והתפנקתי בעיסוי בשמנים בידיה המדהימות של עירית ניצן! המשפט הראשון שאמרתי בתום העיסוי זה שסוף סוף אני שוב נושמת! אחח תענוג! עירית גם מעסה בהיריון מקבלת אצלה בבית בכפר סבא וגם מגיעה עד בית הלקוחה. ממליצה בחום רב לכל אישה באשר היא.

bottom of page